izlandabiz.jpg
 
Name/Ad *
Name/Ad

About ME

 

Hi, i am Onur, born and raised in Istanbul. Merhabalar ben, Onur Aksoy, amatör olarak fotoğrafçılık ile uğraşıyorum. Bir beyaz yakalı olarak boş zamanlarımda fotoğraf çekeyim diyerek başladığım 10 yıla aşkın süredir oluşan fotoğraflarım ekseninde bir portföy  ve geziler sırasında edindiğim bilgileri sizlerle paylaşacak bir web sitesi kurmak istedim.

2014 başındaki kuzey Avrupa gezilerim benim için ilham verici idi. İmkânım oldukça koca dünyayı gezerek onu fotoğraflamak istediğimi fark ettim. Elime ilk makinemi aldigimdan beri fotoğrafın beni dünyanın farklı noktalarına götüreceğini biliyordum. Ancak geçen bu zamanda seyahatlerin bana kazandırdığı hayat tecrübesini ise tahmin etmemiştim.  Bu güzel, keyifli yeryüzünü her gezimde biraz daha keşfettikçe keşke bu ise daha erken başlasaymışım diyorum. 2015 yılında  mevcut imkanlar ile 9 ayrı ülkede bulundum, 34bin km uçtum. Şimdilik daha yolun başındayım. bence etkili carpici fotograf bize carpici gelen yerde fotograflanabilir. bunu Izlandanin guzelliklerini fotograflarken fark ettim. daha nefes kesici yerler arayisi ile planimi cizmeye basliyorum. fotoğrafladıklarımı, hissettirdiklerimi ve dillendirdiklerimi beğenmeniz dileği ile, sevgilerle.

Onur


I always searching the opportunities. Keen to travel and create. My images are also available for licensing. 

If you are interested to work or travel together or have any questions and inquires regarding licensing images, prints or anything else, please do not hesitate to contact me. Look forward to hearing from you.   

Yeni fikirlerinize her zaman kapım açık. Fotolarım da ayrıca lisanslanabilir.

Birlikte çalışmak, gezmek veya lisans, baskılar hakkında aklınıza gelen her hangi bir konuda bana lütfen ulaşın.